پیشنهاد آشپزی آخر هفته 14 اردیبهشت با ست ایتالیایی

نوشته شده در موضوع خرید اینترنتی آموزش آشپزی در 16 مه 2018

طعم و مزه غذاهای ایتالیایی با ذائقه ما ایرانی ها جور در می آیند بنابراین بهتر است شما در آخر هفته برای سورپرایز کردن اعضای خانواده تان پیش غذا و غذا و دسر و نوشیدنی ایتالیایی را تدارک ببینید.

غذاها و خوراکی ها و نوشیدنی ها و دسر های ایتالیایی تنوع زیادی دارند و از غذاهای معروف ایتالیایی می توان به پاستا و پیتزا و استیک و …. اشاره کرد که بهتر است در کنار این غذاها دسر و پیش غذا و نوشیدنی خوشمزه ای سرو شود.

e3c0c Offer weekend cooking 11 1 پیشنهاد آشپزی آخر هفته 14 اردیبهشت با ست ایتالیایی

آخر هفته ای دلپذیر با آشپزی ایتالیایی

اگر شما به طعم غذاهای ایتالیایی علاقه مند هستید بهتر است با آلبوم غذایی این هفته مجله آرگا همراه باشید. پیشنهاد آشپزی آخر هفته کمی متفاوت تر از هفته های قبل است و کدبانوهای عزیز می توانند با تهیه این خوراکی ها و غذاها هنر آشپزی شان را به رخ دیگران بکشند.

f1c31 Offer weekend cooking 14 پیشنهاد آشپزی آخر هفته 14 اردیبهشت با ست ایتالیایی

 • طرز تهیه سالاد ایتالیایی

سالاد ایتالیایی از انواع پیش غذاهای سالم است و شما می توانید این سالاد خوش طعم را در منزل تهیه کنید و از طعم بی نظیر آن نهایت لذت را ببرید.

f1c31 Offer weekend cooking 1 1 پیشنهاد آشپزی آخر هفته 14 اردیبهشت با ست ایتالیایی

مواد لازم

 • زیتون سیاه بدون هسته : ۲۰۰ گرم
 • کلم بروکلی ریز خرد شده : ۳۰۰ گرم
 • فلفل سیاه : به مقدار لازم
 • نمک دریایی : به مقدار لازم
 • گوجه فرنگی : دو عدد
 • روغن زیتون : به مقدار لازم

دستور تهیه سالاد ایتالیایی

برای تهیه سالاد ایتالیایی ابتدا کلم بروکلی را به صورت ریز خرد کنید و درون ظرفی مناسب بریزید.

6640f Offer weekend cooking 10 1 پیشنهاد آشپزی آخر هفته 14 اردیبهشت با ست ایتالیایی

در مرحله بعدی طرز تهیه سالاد ایتالیایی گوجه فرنگی ها را نیز خرد کنید.

6640f Offer weekend cooking 9 1 پیشنهاد آشپزی آخر هفته 14 اردیبهشت با ست ایتالیایی
زیتون ها را هم خرد نمایید و هسته زیتون ها را بیرون آورید سپس همه مواد سالاد را با یکدیگر مخلوط کنید و روغن زیتون و فلفل و نمک را به سالاد اضافه کنید.

b475b Offer weekend cooking 3 1 پیشنهاد آشپزی آخر هفته 14 اردیبهشت با ست ایتالیایی

 • طرز تهیه پاستا تالیاتلی با سس کاربنا

پاستا ایتالیایی از انواع غذاهای خوشمزه و خوش طعم است و اگر شما به خوردن انواع پاستا علاقه مند هستید بهتر است پاستا را به این روش در منزل بپزید.

b475b Offer weekend cooking 4 1 پیشنهاد آشپزی آخر هفته 14 اردیبهشت با ست ایتالیایی

مواد لازم

 • پاستا تالیاتلی : ۳۰۰ گرم
 • ژامبون گوشت :  ۲۰۰ گرم
 • سیر : یک حبه
 • روغن زیتون : دو قاشق سوپخوری
 • پنیر پارمزان : سه قاشق سوپخوری
 • زرده تخم مرغ : یک عدد
 • خامه : سه قاشق سوپخوری
 • نمک : به مقدار لازم
 • فلفل : به مقدار لازم

دستور تهیه پاستا تالیاتلی با سس کاربنارا

برای تهیه پاستا تالیاتلی درون قابلمه ای مناسب مقداری آب بریزید سپس قابلمه را روی حرارت گاز قرار دهید و نمک را به آن اضافه کنید و اجازه دهید تا آب به دمای جوش برسد و پاستا را درون آب در حال جوش بریزید و اجازه دهید تا پاستا نرم شود و به مرحله آبکشی برسد سپس پاستا را درون آبکش بریزید.
در مرحله بعدی طرز تهیه پاستا ایتالیایی تابه ای مناسب را روی حرارت گاز قرار دهید و درون تابه مقداری روغن زیتون بریزید سپس ژامبون گوشت را که به شکل مکعبی خرد کرده اید درون روغن زیتون بریزید و تفت دهید.
سیر خرد شده و فلفل و نمک را به ژامبون اضافه کنید و این مواد را مقداری تفت دهید. زرده تخم مرغ و خامه را درون ظرفی دیگر با یکدیگر مخلوط کنید و این مواد را هم بزنید تا یکدست شوند سپس پنیر پارمزان را به مخلوط تخم مرغ اضافه کنید.
در مرحله بعدی طرز تهیه پاستا تالیاتلی پاستاها را روی ژامبون بریزید سپس مخلوط پاستا و ژامبون را روی حرارت گاز قرار دهید و تفت دهید و مخلوط خامه را هم به پاستا اضافه کنید و تابه را از روی حرارت گاز بردارید و پاستا را درون ظرف مناسبی برای سرو بکشید.

304af Offer weekend cooking 13 پیشنهاد آشپزی آخر هفته 14 اردیبهشت با ست ایتالیایی

 • طرز تهیه دسر یخ در بهشت ایتالیایی

یخ در بهشت از انواع دسرهای خنک و خوش طعم است و اگر شما تمایل دارید دسر ایتالیایی متفاوتی را در منزل تهیه کنید بهتر است این نوع دسر را در منزل تهیه کنید.

304af Offer weekend cooking 7 1 پیشنهاد آشپزی آخر هفته 14 اردیبهشت با ست ایتالیایی

مواد لازم

 • آب : ۳/۴ پیمانه
 • شکر : ۱ پیمانه
 • پوست رنده شده پرتقال : ۱ قاشق غذاخوری
 • پوست رنده شده لیمو ترش سبز : ۱.۵ قاشق چایخوری
 • پوست رنده شده لیمو ترش زرد : دو قاشق چایخوری
 • آب پرتقال : ۱/۳ پیمانه
 • آب لیمو ترش سبز : دو قاشق غذاخوری
 • آب لیموترش زرد : سه قاشق غذاخوری
 • توت فرنگی خرد شده : ۴ پیمانه

دستور تهیه دسر یخ در بهشت ایتالیایی

درون قابلمه ای مناسب شکر و پوست های رنده شده و آب را با یکدیگر مخلوط کنید و مخلوط این مواد را روی حرارت گاز قرار دهید تا به دمای جوش برسند سپس شعله گاز را کم کنید تا مخلوط این مواد به مدت ۵ دقیقه دیگر نیز نیم جوش شوند و مواد را از درون صافی عبور دهید تا پوسته ها از آن ها جدا شوند.
در مرحله بعدی طرز تهیه یخ در بهشت آب لیموها و آب پرتقال را به مواد صاف شده بیفزایید و هم بزنید. نصف مخلوط آب میوه ها را با نصف توت فرنگی ها درون مخلوط کن یا غذاساز بریزید و همه این مواد را با یکدیگر ترکیب کنید تا مایع یکدستی بدست آید توجه داشته باشید بهتر است تکه های ریزی از توت فرنگی ها باقی بماند تا دسر زیباتر شود سپس مواد را درون ظرفی مناسب بریزید و باقی مانده مخلوط آبمیوه ها و توت فرنگی ها را درون مخلوط کن یا غذاساز بریزید تا مواد یکدست شوند و مایع بدست آمده را به مایع قبلی اضافه کنید و مخلوط مواد دسر را به مدت ۶ ساعت درون یخچال قرار دهید توجه داشته باشید که بعد از گذشت ۳ ساعت باید مایع دسر را از درون فریزر بیرون آورید و هم بزنید و دوباره مایع دسر را به درون فریزر انتقال دهید.
بعد از مدت زمان ذکر شده دسر یخ در بهشت را از درون فریزر بیرون آورید و اگر دسر یخ زده و سفت بود آن را به مدت ۲۰ تا ۳۰ دقیقه در دمای محیط قرار دهید تا دسر کمی شل شود و حالت یخ در بهشت را پیدا کند.

304af Offer weekend cooking 2 1 پیشنهاد آشپزی آخر هفته 14 اردیبهشت با ست ایتالیایی

 • طرز تهیه نوشیدنی موهیتوی ایتالیایی

موهیتوی ایتالیایی از انواع نوشیدنی های خوش طعم ایتالیایی است که به سادگی می توانید این نوشیدنی بی نظیر را در منزل تهیه کنید.

dbc47 Offer weekend cooking 6 1 پیشنهاد آشپزی آخر هفته 14 اردیبهشت با ست ایتالیایی

مواد لازم

 • شربت ساده : ۱.۵ پیمانه
 • دلستر ساده : ۱ پیمانه
 • آب ۳ عدد لیموی تازه
 • یخ مکعبی : ۵ عدد
 • نعناع تازه : ۱ مشت
 • لیمو ترش حلقه ای برش زده شده : ۱ عدد ( برای تزیین )

دستور تهیه نوشیدنی ایتالیایی

برای تهیه موهیتوی ایتالیایی یک و نیم پیمانه شکر و یک پیمانه آب را درون ظرفی مناسب بریزید و ظرف را روی حرارت شعله گاز قرار دهید تا مخلوط مواد شربت ساده به دمای جوش برسند سپس حرارت شعله گاز را کم کنید و به مدت ۵ دقیقه دیگر اجازه دهید تا شربت بجوشد.
در مرحله بعدی طرز تهیه نوشیدنی ایتالیایی شربت ساده و دلستر ساده و آب گاز دار و آب لیمو ترش را درون پارچ مناسبی بریزید و همه این مواد را با یکدیگر ترکیب کنید سپس کف لیوان های مخصوص سرو نوشیدنی چند عدد برگ نعناع تازه و یک حلقه لیمو ترش قرار دهید و با کمک هاون و یا دسته قاشق چوبی برگ نعناع و برش لیموترش را کمی بکوبید.

dbc47 Offer weekend cooking 5 1 پیشنهاد آشپزی آخر هفته 14 اردیبهشت با ست ایتالیایی

یخ را درون لیوان ها بریزید.

0818c Offer weekend cooking 8 1 پیشنهاد آشپزی آخر هفته 14 اردیبهشت با ست ایتالیایی

مخلوط موهیتو را روی یخ بریزید و در صورت تمایل لیوان های نوشیدنی را با چند برگ نعناع و ۱ حلقه لیمو ترش تزیین کنید.

0818c Offer weekend cooking 12 پیشنهاد آشپزی آخر هفته 14 اردیبهشت با ست ایتالیایی

در این بخش از آموزش آشپزی مجله آرگا با دستور تهیه ست آشپزی ایتالیایی برای آخر هفته آشنا شدید که امیدواریم از تهیه این خوراکی های خوشمزه نهایت لذت را ببرید و آخر هفته خوبی را در کنار اعضای خانواده خود سپری کنید.

منبع : آرگا

Article source: http://arga-mag.com/222985/%D9%BE%DB%8C%D8%B4%D9%86%D9%87%D8%A7%D8%AF%D8%A2%D8%B4%D9%BE%D8%B2%DB%8C-%D8%A2%D8%AE%D8%B1-%D9%87%D9%81%D8%AA%D9%87-13-%D8%A7%D8%B1%D8%AF%DB%8C%D8%A8%D9%87%D8%B4%D8%AA

نتایج جستجو آشپز
               
N1497810277 پیشنهاد آشپزی آخر هفته 14 اردیبهشت با ست ایتالیایی N1489220809 پیشنهاد آشپزی آخر هفته 14 اردیبهشت با ست ایتالیایی N1486920533 پیشنهاد آشپزی آخر هفته 14 اردیبهشت با ست ایتالیایی N1486920525 پیشنهاد آشپزی آخر هفته 14 اردیبهشت با ست ایتالیایی
     
آموزش آشپزی غذاهای ساده و خوشمزه آموزش تصویری آشپزی غذاهای سنتی - اورجینال آموزش طراحی کابینت و دکوراسیون آشپزخانه /اورجینال آموزش طراحی کابینت و دکوراسیون آشپزخانه /اورجینال
     

در این مجموعه آموزش یاد می گیرید که چطور غذا و دسرهای ساده و خوشمزه آماده کنی...

آموزش تصویری آشپزی غذاهای سنتی

نحوه طراحی کابینت و دکوراسیون آشپزخانه توسط نرم افزار 2020 Design به شیوه تصویری

نحوه طراحی کابینت و دکوراسیون آشپزخانه توسط نرم افزار 2020 Design به شیوه تصویری

     
11,000 تومان buy پیشنهاد آشپزی آخر هفته 14 اردیبهشت با ست ایتالیایی 25,000 تومان buy پیشنهاد آشپزی آخر هفته 14 اردیبهشت با ست ایتالیایی 13,900 تومان buy پیشنهاد آشپزی آخر هفته 14 اردیبهشت با ست ایتالیایی 13,900 تومان buy پیشنهاد آشپزی آخر هفته 14 اردیبهشت با ست ایتالیایی
     
     
               
N1484422219 پیشنهاد آشپزی آخر هفته 14 اردیبهشت با ست ایتالیایی N1484410720 پیشنهاد آشپزی آخر هفته 14 اردیبهشت با ست ایتالیایی پیشنهاد آشپزی آخر هفته 14 اردیبهشت با ست ایتالیایی N1482481677 پیشنهاد آشپزی آخر هفته 14 اردیبهشت با ست ایتالیایی
     
بسته اختصاصی آموزش آشپزی برای بانوان - اورجینال آموزشی کشت صیفی جات گلخانه ای و آشپزی بانوان با قارچ - اورجینال جامعترین مرجع کامل آموزش آشپزی و سفره آرایی - اورجینال لذت آشپزی:آموزش کامل آشپزی - اورجینال
     

همراه با گارانتی

به زبان فارسی

جامعترین مرجع کامل آموزش آشپزی و سفره آرایی

لذت آشپزی:آموزش کامل آشپزی

     
25,000 تومان buy پیشنهاد آشپزی آخر هفته 14 اردیبهشت با ست ایتالیایی 18,000 تومان buy پیشنهاد آشپزی آخر هفته 14 اردیبهشت با ست ایتالیایی 16,000 تومان buy پیشنهاد آشپزی آخر هفته 14 اردیبهشت با ست ایتالیایی 20,000 تومان buy پیشنهاد آشپزی آخر هفته 14 اردیبهشت با ست ایتالیایی
     
     
               
N1482260604 پیشنهاد آشپزی آخر هفته 14 اردیبهشت با ست ایتالیایی N1482260301 پیشنهاد آشپزی آخر هفته 14 اردیبهشت با ست ایتالیایی N1482260001 پیشنهاد آشپزی آخر هفته 14 اردیبهشت با ست ایتالیایی N1482259953 پیشنهاد آشپزی آخر هفته 14 اردیبهشت با ست ایتالیایی
     
پکیج طلایی وعظیم آموزش آشپزی معادل 5 دی وی دی - اورجینال کتاب الکترونیک آشپزی - اورجینال مجموعه بزرگ آموزش آشپزی - اورجینال کاملترین مجموعه آموزش آشپزی - اورجینال
     

آموزش طبخ هر آنچه در غذاها، دسرها، شیرینی جات و ... وجود دارد !

با بیش از 500 دستور غذا

آموزش طبخ هر آنچه در غذاها، دسرها، شیرینی جات

آموزش انواع غذاهای خوشمزه ایرانی

     
22,000 تومان buy پیشنهاد آشپزی آخر هفته 14 اردیبهشت با ست ایتالیایی 15,000 تومان buy پیشنهاد آشپزی آخر هفته 14 اردیبهشت با ست ایتالیایی 20,000 تومان buy پیشنهاد آشپزی آخر هفته 14 اردیبهشت با ست ایتالیایی 19,000 تومان buy پیشنهاد آشپزی آخر هفته 14 اردیبهشت با ست ایتالیایی
     
     
               
N1482259834 پیشنهاد آشپزی آخر هفته 14 اردیبهشت با ست ایتالیایی N1482259782 پیشنهاد آشپزی آخر هفته 14 اردیبهشت با ست ایتالیایی N1482259640 پیشنهاد آشپزی آخر هفته 14 اردیبهشت با ست ایتالیایی N1482248388 پیشنهاد آشپزی آخر هفته 14 اردیبهشت با ست ایتالیایی
     
لذت آشپزی-آموزش کامل آشپزی - اورجینال بسته طلایی و جامع آشپزی در ده عدد دی وی دی - اورجینال لذت آشپزی نسخه ویژه - اورجینال آموزش پرورش قارچ به همراه آموزش آشپزی با قارچ - اورجینال
     

پخت غذاهای محبوب ایرانی و خارجی توسط بهترین آشپزهای دنیا

هیچ غذایی در این بسته جانمانده است

بیش از 400 نوع غذای ایرانی و خارجی

آموزش ویدیویی و تصویری به همراه جزوات آموزشی

     
20,000 تومان buy پیشنهاد آشپزی آخر هفته 14 اردیبهشت با ست ایتالیایی 25,000 تومان buy پیشنهاد آشپزی آخر هفته 14 اردیبهشت با ست ایتالیایی 15,000 تومان buy پیشنهاد آشپزی آخر هفته 14 اردیبهشت با ست ایتالیایی 25,000 تومان buy پیشنهاد آشپزی آخر هفته 14 اردیبهشت با ست ایتالیایی
     
     
               
N1482231153 پیشنهاد آشپزی آخر هفته 14 اردیبهشت با ست ایتالیایی N1482231123 پیشنهاد آشپزی آخر هفته 14 اردیبهشت با ست ایتالیایی N1482227300 پیشنهاد آشپزی آخر هفته 14 اردیبهشت با ست ایتالیایی N1481979358 پیشنهاد آشپزی آخر هفته 14 اردیبهشت با ست ایتالیایی
     
پکیج کامل آموزش حرفه ای آشپزی - اورجینال مجموعه کامل آموزش آشپزی و شیرینی پزی - اورجینال نسخه (2)-آموزش آشپزی ایرانیان - اورجینال طراح دکوراسیون آشپزخانه و حمام - اورجینال
     

-مجموعه کامل برای بانوان ایران زمین

حرفه ای در آمدزا، به روز و خوشمزه !

ورژن جدید به زبان فارسی -معادل ده سیدی

****سه بعدی ****

Kitchen And Bath

     
25,000 تومان buy پیشنهاد آشپزی آخر هفته 14 اردیبهشت با ست ایتالیایی 25,000 تومان buy پیشنهاد آشپزی آخر هفته 14 اردیبهشت با ست ایتالیایی 15,000 تومان buy پیشنهاد آشپزی آخر هفته 14 اردیبهشت با ست ایتالیایی 15,000 تومان buy پیشنهاد آشپزی آخر هفته 14 اردیبهشت با ست ایتالیایی
     
     
               
N1481975420 پیشنهاد آشپزی آخر هفته 14 اردیبهشت با ست ایتالیایی N1481966709 پیشنهاد آشپزی آخر هفته 14 اردیبهشت با ست ایتالیایی N1481966586 پیشنهاد آشپزی آخر هفته 14 اردیبهشت با ست ایتالیایی N1481966198 پیشنهاد آشپزی آخر هفته 14 اردیبهشت با ست ایتالیایی
     
آموزش آشپزی.هنر آشپزی آرسام - اورجینال آموزش آشپزی و شیرینی پزی(2DVD) - اورجینال آموزش آشپزی و شیرینی پزی(2DVD) - اورجینال مجموعه کامل آموزش آشپزی و شیرینی پزی - اورجینال
     

اولین نرم افزار هوشمند آموزش آشپزی
کاملا فارسی با ویرایش جدید

آموزش آشپزی و شیرینی پزی - به زبان فارسی

آموزش آشپزی و شیرینی پزی - به زبان فارسی

حرفه ای در آمدزا، به روز و خوشمزه !

     
15,000 تومان buy پیشنهاد آشپزی آخر هفته 14 اردیبهشت با ست ایتالیایی 15,000 تومان buy پیشنهاد آشپزی آخر هفته 14 اردیبهشت با ست ایتالیایی 15,000 تومان buy پیشنهاد آشپزی آخر هفته 14 اردیبهشت با ست ایتالیایی 25,000 تومان buy پیشنهاد آشپزی آخر هفته 14 اردیبهشت با ست ایتالیایی
     
     
               
N1481966038 پیشنهاد آشپزی آخر هفته 14 اردیبهشت با ست ایتالیایی N1481965981 پیشنهاد آشپزی آخر هفته 14 اردیبهشت با ست ایتالیایی N1481965920 پیشنهاد آشپزی آخر هفته 14 اردیبهشت با ست ایتالیایی N1481965826 پیشنهاد آشپزی آخر هفته 14 اردیبهشت با ست ایتالیایی
     
کاملترین پکیج آموزش آشپزی بین المللی - اورجینال پکیج کامل آموزش حرفه ای آشپزی - اورجینال بسته ایرانیان ( مجموعه بزرگ آموزش آشپزی در 5 DVD) - اورجینال پکیج کامل آموزش حرفه ای آشپزی - اورجینال
     

آموزش آشپزی بین المللی

-مجموعه کامل برای بانوان ایران زمین

(به زبان فارسی )

آموزش کامل غذاهای ایرانی
-مجموعه کامل برای بانوان ایران زمین

     
21,000 تومان buy پیشنهاد آشپزی آخر هفته 14 اردیبهشت با ست ایتالیایی 25,000 تومان buy پیشنهاد آشپزی آخر هفته 14 اردیبهشت با ست ایتالیایی 25,000 تومان buy پیشنهاد آشپزی آخر هفته 14 اردیبهشت با ست ایتالیایی 25,000 تومان buy پیشنهاد آشپزی آخر هفته 14 اردیبهشت با ست ایتالیایی
     
     
               
N1481965796 پیشنهاد آشپزی آخر هفته 14 اردیبهشت با ست ایتالیایی N1481800508 پیشنهاد آشپزی آخر هفته 14 اردیبهشت با ست ایتالیایی N1481800274 پیشنهاد آشپزی آخر هفته 14 اردیبهشت با ست ایتالیایی N1481800234 پیشنهاد آشپزی آخر هفته 14 اردیبهشت با ست ایتالیایی
     
آموزش آشپزی ایتالیایی توسط په په و ساناز مینایی - اورجینال پکیج طلایی و عظیم آموزش آشپزی معادل 5 دی وی دی - اورجینال مجموعه بزرگ آموزش آشپزی به زبان فارسی - اورجینال کاملترین پکیج آموزش آشپزی بین المللی - اورجینال
     

آموزش بیش از یکصد نوع پیتزا ( ایتالیایی ) به زبان فارسی

آموزش طبخ هر آنچه در غذاها، دسرها، شیرینی جات و ... وجود دارد !

مجموعه عظیم آشپزی در 5 دی وی دی شامل 37 قسمت به زبان فارسی

آموزش آشپزی بین المللی

     
15,000 تومان buy پیشنهاد آشپزی آخر هفته 14 اردیبهشت با ست ایتالیایی 25,000 تومان buy پیشنهاد آشپزی آخر هفته 14 اردیبهشت با ست ایتالیایی 16,000 تومان buy پیشنهاد آشپزی آخر هفته 14 اردیبهشت با ست ایتالیایی 21,000 تومان buy پیشنهاد آشپزی آخر هفته 14 اردیبهشت با ست ایتالیایی
     
     
               
N1481800173 پیشنهاد آشپزی آخر هفته 14 اردیبهشت با ست ایتالیایی N1481800099 پیشنهاد آشپزی آخر هفته 14 اردیبهشت با ست ایتالیایی N1481794587 پیشنهاد آشپزی آخر هفته 14 اردیبهشت با ست ایتالیایی N1481793581 پیشنهاد آشپزی آخر هفته 14 اردیبهشت با ست ایتالیایی
     
بسته ایرانیان ( مجموعه بزرگ آموزش آشپزی در 5 DVD) - اورجینال مجموعه ای از صدها طرح متنوع از کابینت های آشپزخانه - اورجینال مجموعه کامل و جامع آموزش آشپزی _ اورجینال مجموعه آموزشی کشت صیفی جات گلخانه ای و آشپزی بانوان با قارچ - اورجینال
     

(به زبان فارسی )

حاوی صدها طرح متنوع از کابینت های آشپزخانه و مکان قرارگیری آشپزخانه

شروعی عالی برای خود اشتغالی جوانان علاقمند !

همراه با گارانتی تعویض رایگان

     
25,000 تومان buy پیشنهاد آشپزی آخر هفته 14 اردیبهشت با ست ایتالیایی 25,000 تومان buy پیشنهاد آشپزی آخر هفته 14 اردیبهشت با ست ایتالیایی 25,000 تومان buy پیشنهاد آشپزی آخر هفته 14 اردیبهشت با ست ایتالیایی 18,000 تومان buy پیشنهاد آشپزی آخر هفته 14 اردیبهشت با ست ایتالیایی
     
     
               
N1481711297 پیشنهاد آشپزی آخر هفته 14 اردیبهشت با ست ایتالیایی N1481711104 پیشنهاد آشپزی آخر هفته 14 اردیبهشت با ست ایتالیایی N1481546480 پیشنهاد آشپزی آخر هفته 14 اردیبهشت با ست ایتالیایی N1481195485 پیشنهاد آشپزی آخر هفته 14 اردیبهشت با ست ایتالیایی
     
کاملترین پکیج آموزش آشپزی بین المللی - اورجینال آموزش آشپزی ایتالیایی توسط په په و ساناز مینایی - اورجینال آموزش آشپزی شیرینی پزی و پخت ماهی - اورجینال بسته طلایی و جامع آشپزی در ده عدد دی وی دی ... - اورجینال
     

آموزش آشپزی بین المللی

آموزش بیش از یکصد نوع پیتزا ( ایتالیایی ) به زبان فارسی

پخت انواع شیرینی و شکلات برای کودکان خود و سفره آرایی و...

بسته طلایی و جامع آشپزی

     
21,000 تومان buy پیشنهاد آشپزی آخر هفته 14 اردیبهشت با ست ایتالیایی 15,000 تومان buy پیشنهاد آشپزی آخر هفته 14 اردیبهشت با ست ایتالیایی 18,000 تومان buy پیشنهاد آشپزی آخر هفته 14 اردیبهشت با ست ایتالیایی 25,000 تومان buy پیشنهاد آشپزی آخر هفته 14 اردیبهشت با ست ایتالیایی
     
     

  صفحه:

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code